Домой NEWS Biznesowa aktywność partnerów i wpis do Rejestru akcjonariuszy

Biznesowa aktywność partnerów i wpis do Rejestru akcjonariuszy

860
0

Drodzy Partnerzy!

Wkrótce w Centrum Biznesowym partnerów można będzie zobaczyć 2 rodzaje akcji: Zakupione i Gratisowe.

Akcje zakupione — akcje, które partner otrzymał osobiście kupując jakikolwiek pakiety inwestycyjne Go/Biz/Premium/Invest.

Akcje gratisowe — akcje, które partner otrzymał w prezencie od firmy za udział w różnych promocjach firmy (kwestach, konkursach, zapewniając instalacje messengera i inne), a także akcje, naliczone za pracę sponsorską i zamknięcia kwalifikacji)

Od 13 sierpnia 2018 roku biznesowa aktywność partnerów jest sprawdzana każdego miesiąca. W tym przypadku:

  1.    Partnerzy, które posiadają akcje zakupione i nie mają akcji gratisowych, są wpisywani do Rejestru akcjonariuszy według zasad standardowych — składają dokumenty do weryfikacji, są wpisywani do Rejestru akcjonariuszy i otrzymują certyfikat własności akcji. Dla tego rodzaju akcji opłata supportu (Business Support — (BS)) nie jest obowiązkowa. Rejestracja zakupionych akcji odbywa się w Gabinecie akcjonariusza na portalu firmy Gem4me Investments Plc (https://gem4meinvestments.eu/ru/cabinet/shares).
  2.    Partnerzy, którzy posiadają akcje gratisowe, muszą mieć opłacony support (Business Support, BS) w czasie składania dokumentów do weryfikacji w celu wpisania ich do Rejestru akcjonariuszy.

Uwaga: jeżeli w czasie składania dokumentów do weryfikacji support BS nie był opłacony  przez 12 i więcej miesięcy, w celu rejestracji akcji na własność należy spełnić warunek obowiązkowy, przywracający aktywność biznesową:

  • Do 1 grudnia 2018 roku: w celu przywrócenia aktywności należy opłacić Business Support na kolejne 12 miesięcy.
  • Od 1 grudnia 2018 roku: w celu przywrócenia aktywności partnerzy, którzy nie opłacali supportu 12 i więcej miesięcy muszą opłacić pakiet kompensacyjny Compensation Fee — 1* (100€ z wypłatą w strukturę 50 punktów) i mieć opłacony support w czasie składania dokumentów do weryfikacji.
  • Od 1 stycznia 2018 roku do 1 kwietnia 2018 roku w celu przywrócenia aktywności należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta (Supportem)  i opłacić pakiet kompensacyjny Compensation Fee- 2* w wysokości 130€.

Uwaga:

  • W przypadku połączonych kont aktywność biznesową określa się według  głównego konta partnera
  • Po przywróceniu aktywności, w przypadku jeśli dokumenty do weryfikacji zostały złożone wcześniej, powtórne składanie dokumentów nie jest wymagane.

1 stycznia 2018 roku zostanie przeprowadzona kompresja drzewa binarnego dla zapewnienia jego efektywnej pracy. Zgodnie z pkt. 1.5 ,,Programu partnerskiego» nastąpi usuniecie kont partnerów, którzy posiadają wyłącznie akcje gratisowe, którzy nie wykazali się aktywnością biznesową i nie opłacali Business Support (BS) przez 12 i więcej miesięcy.

W przypadku, gdy partner nie potwierdzi swoją aktywność w określonym czasie, akcje gratisowe przejdą w posiadanie partnerów firmy.

Zalecamy wszystkim partnerom opłacać Business Support każdego miesiąca, aby mieś dostęp do wszystkich usług, naliczeń premii w terminie, punktów  oraz wszystkich innych naliczeń przewidzianych planem marketingowym firmy.

Prosimy Państwa przekazać tę informację wszystkim partnerów z Państwa struktury w celu przywrócenia nieaktywnych kont w stosownym terminie.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here