Домой NEWS Fantastyczne wakacje z Gem4me: promocja ,,Bali na nas czeka’’

Fantastyczne wakacje z Gem4me: promocja ,,Bali na nas czeka’’

256
0

Drodzy przyjaciele!

W tym tygodniu Internet dosłownie eksplodował od opinii partnerów, którzy wrócili ze wspaniałej wyspy Mauritius, gdzie partnerzy Gem4me spędzili firmowe wakacje! Opinie partnerów są dostępne na blogu firmy i na kanale YouTube.

Przed nami są nowe osiągnięcia finansowe i rekordy,a także kolejne niesamowite wakacje, które spędzimy razem na wspaniałej wyspie Bali na Oceanie Indyjskim. To wyjątkowe miejsce jest idealne dla partnerów Gem4me! Mówią, iż jeśli jest na ziemi raj, to Bali jest właśnie tym miejscem!

Data podróży: 15 października-27 października
Zakwaterowanie: HOTEL Hilton Bali Resort 5*
Koszt podróży: 3000€.

Zapraszamy wszystkich partnerów do udziału w firmowych wakacjach, aby jak najwięcej naszych partnerów z różnych miast i państw mogło wziąć udział w tych wakacjach, tradycyjnie ogłaszamy promocję ,, Bali na nas czeka’’. Dzięki tej promocji partnerzy będą mogli wziąć udział w wakacjach całkowicie bezpłatnie lub uzyskać duże zniżki na tę podróż.

Warunki promocji:

W okresie od 25 marca 2019 r. do 1 września 2019 r., w czasie trwania promocji w celu otrzymania zniżki partnerzy muszą osiągnąć status Diamond Master lub wyższy,  zniżki na tę podróż zostaną zgromadzone w portfelu:

  • 100 € otrzymuje partner za każde 3000 € obrotu swoich osobistych poleconych.
  • 50 € otrzymuje partner za każde 3000 € obrotu w jego drugiej linii.

Uwagi:

  • Do obrotu wliczane są pakiety Go, Biz, Premium i Invest.
  • Zgromadzone bonusy można wykorzystać tylko na wyjazd na wakacje firmowe. Niewykorzystane bonusy się anulują.
  • Bonusy z kilku miejsc nie można łączyć.
  • Jeśli kwota zgromadzonych bonusów jest większa niż koszt podróży, bonusy te można wykorzystać opłacając podróż swoim bliskim.
  • Bonusy są przyznawane wszystkim partnerom, niezależnie od ich statusu. Jeśli partner w czasie trwania promocji nie osiągnął statusu Diamond Master, nie będzie mógł skorzystać ze zgromadzonych bonusów.

Czas trwania promocji: 25 marca 2019 r. — 1 września 2019 r.

Spełnij warunki promocji i weź udział w tej niesamowitej podróży!

Gem4me: z nami da się zarobić!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here