Домой NEWS Czech Gem4me investuotojų verifikavimas ir registravimas Akcininkų registre

Gem4me investuotojų verifikavimas ir registravimas Akcininkų registre

269
0

Gerbiamieji partneriai!

Primename jums, kad visi partneriai, turintys Gem4me Investments Plc. akcijas, turi būti įregistruoti Akcininkų registre ir atlikti privalomą verifikavimo procedūrą Akcininko paskyroje. Dokumentus verifikavimui reikia pateikti iki 2019 m. gegužės mėn. 23 d. Žemiau pateikta išsami instrukcija.

Dėmesio! Jei iki nustatyto termino jūs nepateiksite reikiamų dokumentų, jūs negalėsite patvirtinti nuosavybės teisės į akcijas ir nebūsite įregistruoti Registre. Po registracijos Akcininkų registre pabaigos dokumentai nebus priimami!

Dokumentai įkeliami Akcininko paskyroje (įvedus jūsų Verslo centro vartotojo vardą ir slaptažodį) pasirinkus meniu Verifikavimas ir:

  • Užpildžius anketą. Anketa pildoma anglų kalba pagal išverstus dokumentus.
  • Įkelti žemiau nurodytus dokumentus.

Įkeliamų dokumentų sąrašas:

1. Skenuotos paso arba asmens tapatybės kortelės pirmo puslapio kopijos (asmens tapatybės kortelės abiejų pusių skenuotos kopijos) ir jų vertimo į anglų kalbą skenuotos kopijos (jei šie dokumentai išduoti ne anglų kalba).
2. Registracijos/gyvenamosios vietos patvirtinančio dokumento (išduoto ne ankščiau, kaip prieš 3 mėnesius) ir jo vertimo į anglų kalbą skenuotos kopijos. Tai gali būti: Utility bill — sąskaitos už komunalines paslaugas, taip pat galima pateikti policijos paskirtų baudų dokumentus arba kitus oficialius pranešimus/pažymas iš valstybinių įstaigų. Mobilaus ryšio operatorių sąskaitos arba kitos privačių įmonių sąskaitos nepriimamos.

Pastaba: Anglų kalba išduotus dokumentus versti nereikia. Jei dokumentai išduoti ne anglų kalba, papildomai reikia įkelti šių dokumentų vertimų į anglų kalbą skenuotas kopijas. Vertimą į anglų kalbą turi atlikti Vertimų biuro vertėjas, vertimas tūri būti patvirtintas Vertimo biuro antspaudu. Taip pat galima pateikti notaro patvirtintus vertimus.

Reikalavimai įkeliamiems dokumentams:

Verifikavimui nepriimamos dokumentų nuotraukos, priimamos tik spalvotos skenuotos kopijos. Nuskenuotos kopijos turi būti geros kokybės, tekstas ryškus, turi būti matomi visi dokumentų kraštai ir kampai. Griežtai draudžiama pateikti dokumentus su bet kokiais pašaliniais grafiniais simboliais. Įkelti galima šių formatų failus: jpeg, jpg, png, pdf, failo dydis ne daugiau, kaip 5 Mb.

Sėkmingai atlikus verifikavimą partneris bus įregistruotas įmonės Akcininkų registre ir gaus pranešimą Akcininko paskyroje ir nurodytu elektroninio pašto adresu. Jei prašymas verifikuoti bus atmestas, partneris gaus apie tai pranešimą Akcininko paskyroje ir nurodytu elektroninio pašto adresu, po to reikės pateikti reikalavimus atitinkančius dokumentus ir antrą kartą pateikti prašymą verifikuoti.

Atkreipkite dėmesį! Partneriai turi 2-jų rūšių akcijas, jų kiekis nurodytas partnerio Verslo centre:

1. Įgytos akcijos — tai akcijos, kurias partneris įsigijo asmeniškai pirkdamas bet kokius Go/Biz/Premium/Invest investicinius paketus.
2. Dovanotos akcijos — tai akcijos, kurias partneris gavo dovanų iš kompanijos už dalyvavimą įvairiose reklaminėse akcijose (galvosūkių kambariuose, konkursuose, susirašinėjimo ir pokalbių programų atsisiuntimą), taip pat akcijos už rėmimą ir pasiekimus karjeros kvalifikacijoje.

Partneriai, kurie turi įsigytas akcijas ir neturi dovanotų akcijų registruojami Akcininkų registre pagal standartines taisykles — pateikia dokumentus verifikavimui, įregistruojami Akcininkų registre ir gauna sertifikatą apie turimas akcijas. Šiai akcijų kategorijai apmokėti verslo rėmimą (Business Support (BS)) nėra būtina.

Dovanotas akcijas turintys partneriai registruojami Akcininkų registre apmokėjus Verslo rėmimą (Business Support, BS).

Dėmesio: jei dokumentų dovanotų akcijų verifikavimui pateikimo dieną BS rėmimas nebuvo apmokėtas 12 ir daugiau mėnesių, siekiant įforminti nuosavybės teisę į dovanotas akcijas partneriai turi apmokėti Business Support už 12 mėnesių.

Jei turite klausimų, rašykite pranešimą į Įmonės pagalbos tarnybą: https://support.gem4me.com/.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here