Домой NEWS Czech Loterie “Novoroční super ceny”

Loterie “Novoroční super ceny”

103
0

Drazí přátelé! Zveme všechny partnery k účasti ve fantastické loterii “Novoroční super ceny” a vyhrajte špičkové gadgety! 

Podmínky účasti v loterii:

 • Loterie se zúčastní všichni partneři, kteří koupí/ sponzorují jakékoli investiční balíčky (Go, Biz, Premium, Invest, Superpack) v období od 13. ledna do 9. února 2020.
 • Lístky do loterie obdrží kupující balíčků a jejich sponzoři- za každý nákup partner a jeho sponzor získávají po jednom lístku.
 • Každý partner se může účastnit několika kategorií (v závislosti na zakoupených balíčcích).
 • Čím více má partner lístků — tím více šancí, získat velkolepou cenu.

Losování cen bude probíhat vždy v pondělí, v době naší konference.

Cenový fond loterie:

 • Mezi partnery, kteří si zakoupí balíčky Superpack a jejich sponzory, bude losováno o 8 smartphonů iPhone 11 Pro Max (512 GB).
 • Mezi partnery, kteří si zakoupí balíčky Invest a jejich sponzory, bude losováno o 8 smartphonů iPhone 11 (256 GB)
 • Mezi partnery, kteří si zakoupí balíčky Premium a jejich sponzory, bude losováno o 8 smartphonů iPhone XR (64 GB)
 • Mezi partnery, kteří si zakoupí balíčky Biz a jejich sponzory, bude losováno o 8 tabletů iPad (32 GB).
 • Mezi partnery, kteří si zakoupí balíčky Biz a jejich sponzory, bude losováno o 8 Smartphonů Samsung Galaxy A30 (64 GB).

Fáze losování :

 1. etapa loterie: po 2 cenách v každé kategorii, bude losováno 20. ledna 2020. Losování se zúčastní všichni partneři (a jejich sponzoři), kteří učiní nákup od 13. do 19. ledna 2020.
 2. etapa loterie: 27. ledna 2020 bude losováno po 2 cenách, v každé kategorii. Losování se zúčastní všichni partneři (a jejich sponzoři), kteří učiní nákup od 20. do 26. ledna 2020.
 3. fáze loterie: po 2 cenách v každé kategorii se budou losovat 3.února 2020. Losování se zúčastní všichni partneři (a jejich sponzoři), kteří učiní nákup v období od 27. ledna do 2. února 2020.
 4. fáze loterie: další losování. O dvě ceny v každé kategorii se bude losovat 10. února 2020. Losování se zúčastní všichni partneři (a jejich sponzoři), kteří nakoupilI v době konání loterie (13 ledna — 9 únor ) a nestali se vítězi předchozích losování.

Přejeme všem partnerům hodně štěstí v loterii! Zúčastněte se a vyhrajte skvělé ceny!

Gem4me: vydělávají s námi!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here