Домой NEWS Nowy Etap Rozwoju Komunikacji: Realizacja ICO i Tworzenie Własnej Waluty

Nowy Etap Rozwoju Komunikacji: Realizacja ICO i Tworzenie Własnej Waluty

1262
0

Drodzy Przyjaciele!

Jak wszyscy wiecie, ostatecznym celem projektu Gem4me jest utworzenie nowoczesnego oraz wysoce technologicznego komunikatora z celem jego sprzedaży po zakończeniu. My nieustannie wdrażamy innowacyjną oraz zwiększającą popyt funkcjonalność w messengera. Obecnie proces przedstawiający planowaną funkcjonalność nie jest ostatecznym z etapów (rozwój Rynku, Bot-Platformy oraz Internetowa wersja) i z pełnym przekonaniem przekazujemy, iż wysoki potencjał messengera pozwala nam przenieść się na nowy etap rozwoju – stać się członkami jednego z najbardziej opłacalnych rynków – rynku szyfrowanych walut.

Legalne i techniczne sporządzenia przeznaczone do realizacji ICO (Initial Coin Offering) już się zaczęło – zaciągając żetony (udziały) Firmy na wyspecjalizowanej giełdzie w celu przyciągnięcia inwestycji. Tokeny wirtualnymi udziałami Firmy, które będą własnością każdego inwestora projektu. Właściciel tokenów i wszelkich procedur w odniesieniu do nich będą realizowane poprzez technologię Blockchain.

Proces rozwoju trzech kompletnie nowych pododdziałów finansowych w celu zwiększenia atrakcyjności inwestycji messengera już się rozpoczął, co pozwoli na drastyczny wzrost bazy użytkowników messengera:

  • Bezgotówkowe usługi.
  • Cyfrowe Usługi Finansowe Banku.
  • Krypto-wprowadzanie naszych własnych kodowanych walut.

Realizacja ICO pozwoli przyciągnąć niezbędne fundusze jak i również zapewni możliwość zaistnienia współudziałowców Firmy aby otrzymywać pasywne zarobki ze sprzedaży messengera w związku z monetyzacją aplikacji:

  •  20% zwrotu otrzymywanego od nowych usług finansowych będzie rozprowadzona pomiędzy właścicielami tokenów.
  • Właściciele tokenów będą posiadać udziały Inwestycji Gem4me Funduszu Kapitałowego (100 udziałów jest uznawane za 1 udział Firmy) i będą otrzymywać przychód współudziałowców po sprzedaży aplikacji.
  • Sprzedaż tokenów na giełdach kodowanych walut będzie stawać się dostępna po ukończonym ICO.

Właściciele tokenów są zabezpieczeni w elektronicznym formacie technologicznym Blockchain i nie wymagają wykonania dodatkowych procedur weryfikacyjnych lub nie ma potrzeby zapewnienia żadnych dokumentów identyfikacyjnych współudziałowca.

„Początkowa Promocja” która właśnie się rozpoczęła, zgodnie z czym wszyscy partnerzy mogą zakupić upominkowe tokeny podczas wykonywania jakiegokolwiek zakupu.

Dodatkowo, wszyscy obecni partnerzy i akcjonariusze mogą otrzymać upominkowe tokeny do całego portfolio udziałów w proporcji 1 udział do 100 tokenów. Następnie, 20% profitów otrzymanych na rzecz nowych usług finansowych będą rozprowadzane pomiędzy właścicielami tokenów.

Gem4me: zarabiaj z nami!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here