Домой NEWS “Początkowa Promocja”: Otrzymaj Dodatkowy Bonus w Tokenach!

“Początkowa Promocja”: Otrzymaj Dodatkowy Bonus w Tokenach!

1174
0

W związku z rozpoczęciem procedury przygotowania do ICO przedstawiamy Państwu  «Promocję Start», w ramach której wszyscy partnerzy mogą otrzymać dodatkowy bonus w postaci tokenów towarowych w okresie wstępnej emisji.

Warunki “Promocji Start”:

W okresie trwania  promocji wszyscy partnerzy otrzymają dodatkowy bonus w postaci tokenów towarowych:

  • Kupując pakiet Invest partner i jego sponsor otrzymują dodatkowy bonus w wysokości 20% od  ilości otrzymanych tokenów za udział w emisji wstępnej. Podstawowa stawka — 100 tokenów  akcyjnych za jedną akcję; w okresie  trwania promocji partner otrzymuje dodatkowe 20 tokenów  towarowych za jedną akcję.
  • Kupując pakiet Go / Biz / Premium, partner i jego sponsor otrzymują dodatkową premię w wysokości 10% od ilości otrzymanych tokenów za udział w emisji wstępnej. Podstawowa stawka —  100 tokenów akcyjnych za jedną akcję; w okresie trwania promocji partner otrzymuje dodatkowe 10 tokenów towarowych za jedną akcję.

Przykładowe obliczenie: przy zakupie pakietu Invest partner otrzymuje 54 akcje (5400 tokenów akcyjnych) zgodnie z warunkami planu marketingowego i dodatkowo otrzymuje 1080 tokenów towarowych zgodnie z warunkami promocji. Sponsor otrzymuje 27 akcji (2700 tokenów akcyjnych) według warunków marketingu i 540 tokenów towarowych — dodatkowy bonus wynikający z warunków promocji.

Uwaga:

  • Kupując pakiet, partner i sponsor otrzymują akcje zgodnie z bieżącym  marketingiem i ich ekwiwalent w tokenach.
  •  Partner i jego sponsor otrzymują dodatkowe 20% bonusu w postaci tokenów jedynie wtedy, gdy zamawiają   pakiet Invest jednocześnie. Jeżeli pakiet Invest zostanie zakupiony w częściach, bonus wyniesie 10%.
  • Uwaga! Naliczanie dodatkowego bonusu w postaci tokenów nie dotyczy zakupionych akcji o wartości nominalnej. W przypadku zakupu tych akcji  partner otrzymuje jedynie ich ekwiwalent w tokenach (1 akcja — 100 tokenów akcyjnych), bez dodatkowego bonusu.

Czas trwania promocji: 29 lipiec – 7 listopada 2017r.

Od 8 listopada 2017 r. zgodnie z warunkami promocji będą naliczane 10% i 5% tokenów bonusowych.

Gem4me: z nami da się zarobić!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here