Домой NEWS Promocja “Weź udział w ICO”: dodatkowy bonus w postaci tokenów!

Promocja “Weź udział w ICO”: dodatkowy bonus w postaci tokenów!

747
0

Drodzy partnerzy!

Przedstawiamy Państwu nową promocję “Weź udział w ICO”, w ramach której partnerzy otrzymają dodatkową premię w postaci tokenów towarowych!

Warunki promocji:

  • Kupując pakiet Invest partner i jego sponsor otrzymują dodatkową premię w postaci tokenów towarowych w wysokości 10%od ilości otrzymanych za zakup tokenów akcyjnych.
  • Kupując pakiet  Go/Biz/Premium partner i jego sponsor otrzymują dodatkową premię w postaci tokenów towarowych w wysokości 5% od ilości otrzymanych za zakup tokenów akcyjnych.

Przykładowe obliczenia: Przy zakupie pakietu Invest kupujący otrzymuje 54 akcje (5400 tokenów akcyjnych) zgodnie z warunkami planu marketingowego i dodatkowo otrzymuje 540 tokenów towarowych zgodnie z warunkami niniejszej promocji. Sponsor otrzymuje 27 akcji (2700 tokenów akcyjnych) zgodnie z marketingiem i 270 tokenów towarowych — dodatkowa premia według warunków niniejszej promocji.

Uwagi:

  • Kupując pakiet, partner i sponsor otrzymują akcje zgodnie z obecnym marketingiem oraz ich ekwiwalent w tokenach.
  • 10% tokenów dodatkowej premii otrzymują partner oraz jego sponsor tylko wtedy, jeśli  pakiet Invest kupuje się od razu w całości. Jeżeli pakiet się kupuje częściami, wówczas premia wynosi 5%.
  • Naliczenie dodatkowej premii w tokenach nie dotyczy akcji zakupionych według wartości nominalnej.
  • Tokeny w prezencie dostają osoby, które kupują pakiety oraz ich osobiści  sponsorzy.

Czas trwania promocji: 27 marca — 14 maja 2018 roku!

Gem4me: z nami da się zarobić!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here