Домой NEWS Warunki uczestnictwa w emisjach wstępnych dla obecnych partnerów: bezpłatne tokeny na cały...

Warunki uczestnictwa w emisjach wstępnych dla obecnych partnerów: bezpłatne tokeny na cały portfel akcji

1741
0

W trakcie procesu poprzedzającego emisję (przed rozpoczęciem ICO) partner, który spełni wymagania, otrzymuje bezpłatnie tokeny dla całego portfela akcji w proporcjach: 1 udział = 100 tokenów. W związku z tym, partner będzie mógł zabezpieczyć własność swoich akcji Gem4me Investments Plc w sposób prosty i chroniony, poprzez tokeny, bez konieczności gromadzenia dokumentów identyfikacyjnych w celu weryfikacji.

Własność tokenów jest zabezpieczona w formie elektronicznej za pomocą technologii Blockchain i nie wymaga uzupełnienia dodatkowych procedur weryfikacyjnych. Co więcej, 20% zysków otrzymanych z nowych usług finansowych będzie rozdawane między właścicielami tokenów.

Wszyscy partnerzy, którzy wcześniej zakupili akcje Spółki, mają możliwość otrzymania bezpłatnych tokenów dla całego pakietu akcji, począwszy od 29 lipca do 27 listopada 2017 roku, zgodnie z następującymi warunkami:

  • Partnerzy o statusie Go są zobowiązani do generowania obrotów o wartości 135 lub więcej. Partner może samodzielnie zakupić pakiet Go lub sponsorować sprzedaż pakietu Go dla swojego osobistego partnera lub zakupić lub sponsorować sprzedaż innych pakietów.
  • Partnerzy o statusie Biz muszą generować obroty o wartości co najmniej 405 euro. Partner może kupić pakiety warte swojej kwoty lub sponsorować sprzedaż jakichkolwiek pakietów wartych kwotę lub daną kombinację w wysokości 405 euro lub więcej.
  • Partnerzy o statusie Premium lub Invest są zobowiązani do generowania obrotów o wartości 1215 EUR lub więcej. Partner może kupić pakiety warte swojej kwoty lub sponsorować sprzedaż jakichkolwiek pakietów wartych taką samą kwotę lub za jakąkolwiek kombinację na kwotę 1215 euro lub więcej.
  • W przypadku, gdy partner ma kilka kont i akcji połączonych na głównym koncie (konto główne), partner musi spełnić warunki uczestnictwa w emisji wstępnej w głównym logowaniu. Bezpłatne tokeny zostaną wydane partnerom po spełnieniu warunków wstępnej emisji w głównym logowaniu dla całego pakietu akcji (w tym akcji, które zostały przeniesione z łączonych loginów). Zakończenie warunków emisji wstępnej na innym koncie partnera nie daje mu prawa do wystawiania tokenów na cały pakiet akcji znajdujących się na koncie głównym — w tym przypadku partner otrzyma tokeny zgodnie z przepisami, do wysokości udziału w tym dokumencie, w którym zostały zakończone warunki wstępnej emisji.

Warunki te są przeznaczone dla partnerów, którzy mają jedną lub więcej akcji od dnia 28 lipca 2017 roku. Partnerzy, którzy kupują pakiety, począwszy od 29 lipca 2017, nie są zobowiązani do spełnienia tych warunków.

Partnerzy, którzy nie spełnią wymagań pre-emisyjnych, muszą wypełnić procedurę weryfikacji w gabinecie akcjonariuszy i przedstawić zgromadzone obowiązkowe dokumenty zgodnie z wymaganiami rejestratorów.

Gem4me: zarabiaj z nami!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here