Домой NEWS Weryfikacja inwestorów oraz wpis do rejestru akcjonariuszy

Weryfikacja inwestorów oraz wpis do rejestru akcjonariuszy

891
0

Drodzy Partnerzy!

Przypominamy, iż w celu wpisania Państwa do Rejestru Akcjonariuszy, wszyscy partnerzy posiadający akcje Gem4me Investments Plc muszą przejść procedurę weryfikacji w Gabinecie Akcjonariuszy. Dokumenty do weryfikacji należy przesłać do 23 maja 2019 roku. Przedstawiamy Państwu szczegółową instrukcję.

Uwaga! Jeśli Państwo nie dostarczycie niezbędnych dokumentów przed upływem wskazanego terminu, nie będziecie mogli potwierdzić własności posiadanych akcji i nie zostaniecie wpisani do Rejestru. Po zamknięciu Rejestru Akcjonariuszy dokumenty nie będą przyjmowane!

Aby przesłać dokumenty, należy zalogować się do Gabinetu Akcjonariusza (używając loginu i hasła, za pomocą których logujecie się do Centrum Biznesowego) w menu wybrać ,,Weryfikacja » i:

  • Wypełnić formularz. Formularz należy wypełnić w języku angielskim na podstawie przetłumaczonych dokumentów.
  • Przesłać/Załadować dokumenty wymienione poniżej

Lista dokumentów, które należy przesłać

  1. Zeskanowana kopia pierwszej strony paszportu lub zeskanowane kopie dwóch stron dowodu osobistego oraz zeskanowane kopie ich tłumaczeń na język angielski ( jeśli dokumenty są wydane w innym języku niż język angielski).
  2. Zeskanowana kopia dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania/zameldowanie (nie starszy niż 3 miesiące) oraz jego tłumaczenie na język angielski. Może to być: rachunek za usługi komunalne, mandat karny (z policji) lub inne oficjalne zaświadczenie od organów państwowych. Rachunki od operatorów telefonii komórkowej lub innych prywatnych firm nie będą brane pod uwagę.

Uwaga! Jeśli dokumenty są wydane w języku angielskim, tłumaczenie nie jest potrzebne. Jeśli dokumenty nie są wydane w języku angielskim, wówczas należy dodatkowo przesłać/ załadować zeskanowane kopie tłumaczenia tych dokumentów na język angielski. Tłumaczenie na język angielski musi dokonać tłumacz z Biura Tłumaczeń, co należy potwierdzić pieczęcią Biura Tłumaczeń. Tłumaczenia potwierdzone notarialnie są również akceptowane.

Wymagania dotyczące przesyłanych dokumentów

Zdjęcia dokumentów  nie nadają się do weryfikacji, akceptujemy tylko zeskanowane kolorowe kopie. Zeskanowane kopie muszą być dobrej jakości, tekst powinien być wyraźny, wszystkie krawędzie i rogi dokumentów powinny być widoczne. Umieszczanie jakichkolwiek obcych symboli graficznych na dokumentach jest surowo zabronione. Można przesyłać  pliki w następujących formatów: jpeg, jpg, png, pdf, rozmiar pliku — nie więcej niż 5 MB.

Po pomyślnej weryfikacji partner zostanie wpisany do elektronicznego Rejestru Akcjonariuszy firmy i otrzyma powiadomienie w Gabinecie Akcjonariusza  oraz powiadomienie również zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Jeśli wniosek o weryfikację zostanie odrzucony, partner otrzyma powiadomienie w Gabinecie Akcjonariusza oraz takie powiadomienie zostanie również wysłane na podany adres e-mail, po czym konieczne będzie przesłanie dokumentów spełniających wymagania i ponowne wysłanie wniosku o weryfikację.

Prosimy zwrócić uwagę! Partnerzy posiadają 2 rodzaje akcji, ilość tych akcji jest zamieszczona w Centrum Biznesowym partnera:

  1. Zakupione akcje — akcję, które partner nabył osobiście, kupując pakiety inwestycyjne Go / Biz / Premium / Invest.
  2. Gratisowe akcje — akcje, które partner otrzymał w prezencie od firmy za udział w różnych kampaniach reklamowych (kwestach, konkursach, zapewniając instalowanie aplikacji i inne) a także akcje naliczane za pracę sponsorską i zamknięcie kwalifikacji.

Partnerzy, którzy posiadają zakupione akcje i nie posiadają akcji gratisowych, są wpisywane do Rejestru Akcjonariuszy zgodnie ze standardowymi zasadami: przedkładają dokumenty do weryfikacji, są wpisywani do Rejestru Akcjonariuszy i otrzymują certyfikat potwierdzający własność akcji.  Dla tego rodzaju akcji opłata za Business Support (BS) nie jest obowiązkowa.

Partnerzy, którzy posiadają akcje gratisowe muszą mieć opłacony Business Support (BS) w celu wpisania ich do Rejestru Akcjonariuszy.

Uwaga! Jeśli podczas składania dokumentów  do weryfikacji akcji gratisowych Business Support (BS) nie był opłacony przez 12 lub więcej miesięcy, to w celu zarejestrowania akcji gratisowych na własność, należy opłacić Business Support za wszystkie 12 miesięcy.

Wszystkie pytania należy kierować do Działu Obsługi Klienta/ Pomocy  technicznej firmy: https://support.gem4me.com/.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here