Домой NEWS Zapraszaj przyjaciół do messengera Gem4me i zarabiaj!

Zapraszaj przyjaciół do messengera Gem4me i zarabiaj!

4556
0

Drogi przyjacielu!

Do pierwszego finansowego messengera Gem4me została dodana nowa opcja, za pomocą której zapraszanie przyjaciół jest nie tylko ciekawe, ale i opłacalne!

Wysyłając przyjaciołom i znajomym link do pobrania messengera Gem4me za pomocą funkcji «Udostępnij» lub za pomocą wysłanego  kodu QR, zarabiasz 15 centów za każdą osobę, która pobierze z twojego linku i aktywuje messenger na swoim smartfonie. Ta funkcja jest dostępna na  smartfonach z systemem  Android i iOS.

Monitorować ilość zarobionej gotówki za zaproszenia można bezpośrednio w aplikacji. W tym celu należy w ustawieniach messengera przejść do zakładki ,,Moi zarobki» (My earnings)

Aby udostępnić swój link, w ustawieniach messengera  naciśnij przycisk ,,Udostępnij» (Share) i wybierz źródło, za pomocą którego chcesz wysłać do swoich przyjaciół link do pobrania:

my5

my4

Tak samo się stanie jeśli twój znajomy pobierze messenger za pomocą kodu QR. W tym celu należy wybrać w ustawieniach messengera punkt /przycisk ,,Kod QR» (QR-cod), następnie wybrać źródło, za pomocą którego chcesz wysłać zaproszenie:

my2my3

Jak tylko z twojego linku, który udostępniłeś, zostanie zainstalowana aplikacja, na twój rachunek od razu zostaną naliczone 15 centów za każdego zaproszonego użytkownika.

Kiedy ogólna kwota wyniesie $10, będziesz mógł ją wypłacić za pomocą wtyczki finansowej Gem4me. Aby wypłacić środki należy nacisnąć przycisk ,,Wypłata» (Payout).

my6

Udostępniaj tę informację swoim partnerom i przyjaciołom, zapraszaj przyjaciół do komunikowania sie i zarabiaj!

Gem4me: z nami zarabiasz!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here